Výuka zpěvu, hry na kytaru a ukulele

  • individuální lekce, přizpůsobené na míru pro děti od 5 let
  • výuka vhodná i pro dospělé, nabízím i možnost rychlokurzu, pokud máte krátkodobě příležitost se hře či zpěvu více věnovat
  • výuka je zpřístupněna žákům se speciálními vzdělávacími potřebami (mám zkušenosti s prací s dětmi s ADHD, narušenou komunikační schopností, Downovým syndromem, poruchami autistického spektra)
  • hudební teorii učím v průběhu praktických lekcí, vše si rovnou vyzkoušíte a uplatníte v praxi
  • cena je 400 Kč za lekci (50 minut lekce, 10 minut příprava) v případě jedné výukové hodiny každý týden
  • cena 500 Kč v případě výuky jednou za 14 dní, nebo v případě, že k žákům dojíždím domů
  • pro úplné začátečníky jsou hudební nástroje k dispozici, pokud Vás hra zaujme ráda Vám pomohu vybrat vhodný hudební nástroj
  • ráda do výuky zařadím Vaše oblíbené písně, pro učitele písně pro děti, které využijí při práci, popřípadě písně, které potřebujete pro nějaký projekt či výlet nebo kytarový večer
  • skládám také písně dle potřeb klientů a ráda Vás tuto praktickou dovednost naučím
  • pro pracující je možné zařadit v krátkém pracovním týdnu 2 výukové lekce

O mně

Foto Růžena Koudelková

Jmenuji se Růžena Koudelková. 5 let se aktivně věnuji muzikoterapii a dramaterapii jako OSVČ. Mými pravidelnými klienty jsou mateřské školy, základní školy, praktické školy, ústavy sociální péče, domovy pro seniory a domovy se zvláštním režimem v Jihomoravském a Pardubickém kraji. Studovala jsem Hudební vědu a Speciální pedagogiku se zaměřením na logopedii a surdopedii na Masarykově univerzitě a nyní studuji Muzikoterapii na navazujícím magisterském studiu a obor Sólový zpěv na konzervatoři v Olomouci. Projektem Muzikodrama jsem se zabývala ve své bakalářské práci s názvem Muzikodrama jako atraktivní cesta ke zlepšení komunikace, pozornosti a projevování emocí u dětí v předškolním věku.

Hudbou a zejména zpěvem se zabývám od dětství. Sama jsem na sobě poznala a vyzkoušela léčivé účinky muzikoterapie, která mi pomohla překonat náročná období v životě a ráda se o tuto formu terapie dělím s dalšími lidmi. Mou školitelkou v oblasti muzikoterapie je PhDr. Markéta Gerlichová, PhD., u které jsem v uplynulých letech absolvovala všechny 4 kurzy a další workshopy, účastnila jsem se setkání členů asociace muzikoterapie v České republice a také supervizí.

Na Střední pedagogické škole v Boskovicích jsem zpívala ve sboru Voice band, hrála jsem v dívčím triu a recitovala. Píšu také vlastní básně a písně. Nyní zpívám v Brněnském akademickém sboru a studuji klasický zpěv pod vedením Mgr. Ivana Choupenitche, Ph.D. Pravidelně sólově vystupuji na oslavách, svatbách, workshopech, dětských dnech, firemních večírcích či slavnostech. 4. rokem vedu příměstské tábory v rodinném centru Motýlek ve Velkých Opatovicích a v rodinném centru Jasmínka v Brně.

Odkaz na mou bakalářskou práci zde

Přihláška

Účastí na Muzikodramatu poskytujete souhlas s poskytnutím fotografií či videa z dané akce, která budou použita pouze pro další propagaci mých akcí.